Blog social media content
Bo Pokštefl
|Jobs

Accountuj svetové reklamky a značky


Kontentino je jeden z najrýchlejšie rastúcich slovenských startupov, ktorý pomáha reklamným agentúram a značkám tvoriť kvalitný obsah na sociálne siete efektívnejšie. Tých super agentúr a značiek je už cez 3500. Nachádzajú sa v Belgicku, USA ale aj v Hong Kongu. Patria medzi ne BBDO, Ogilvy alebo Pilsner Urquell či Nestlé.

Tento úvod može znieť trošku chválenkársky, ale to je preto lebo o týchto super klientov sa treba náležite starať. Na západe tejto pozícii vymysleli krásny názov Customer Success Manager. Je to jedna z najdôležitejších rolí v SaaS. (Software as a Service – Slack, Sli.do, Exponea, HubSpot a pod.)

Prečo je táto rola tak dôležitá?

Customer success manager je most medzi produktom a uživateľmi, vďaka nemu produktový team vie čo treba vylepšiť, pridať alebo zmeniť.

Vďaka successákovi (Customer Success Manager) sa z ľudí čo len skúšajú Kontentino stávajú platiaci klienti. Vďaka nim agentúry a značky rýchlo a ľahko pochopia hodnotu Kontentina a uistia ich o tom, že 100%ne ovládajú produkt.

Vďaka “Successákom” neodchádzajú klienti ku konkurencii, lebo sa budujú dobré a priateľské vzťahy, vzniká WOM a dokonca sa buduje aj branding.

Koho hľadáme?

Nadšeného človeka, ktorého baví social media a reklama, je starostlivý ako babička počas nedeľného obedu. Prípadne robí alebo chcel by robiť accounta v reklamke, ale chýba mu tam používanie angličtiny –angličtinu musí mať krásne plynulú.

Ako bude vyzerať tvoja práca?

Začína to na Intercome (customer support chat a CRM) – tam nám píšu trialisti a klienti, ak majú nejaké otázky, nevedia niečo nájsť v produkte a podobne. Ty im odpovieš, pomožeš, pošleš nejaké gifká a skamarátiš sa s nimi.

Potom telefonuješ – Skypuješ kvalifikovaným leadom (počas registrácie do Kontentina zadali, že sú veľká značka/agentúra), či im je všetko jasné, či nepotrebujú s niečim pomôcť, prípadne či si nechcú dohodnúť social media konzultáciu.

Konzultácie. Konferenčné hovory, najlepšie s celým teamom. Na týchto hovoroch zistíš, aké majú najvačšie problémy a na základe toho im ukážeš, ako funguje Kontentino a ako im dokaže pomôcť. Reklamka či značka na druhej strane ukončuje hovor s vďačnostou a nadšením 🙂

Ďalej máš pridelených svojich klientov, o ktorých sa staráš, štvrťročne si s nimi voláš a zisťuješ, ako sa majú, či nemajú nové challenges, či všetko funguje ako má.

Pri každom rozhovore s klientami dostávaš veľmi vela feedbacku a insightov, ktoré treba spracovať a odkomunikovať s produktovým teamom. Aj vďaka takýmto rozhovorom Kontentino vyvinulo unikátne funkcie či produkty, ktoré nemá nikto iný.

S kým budeš pracovať?

Sme malý team do 15 ľudí, ktorý však rýchlo rastie. Máš možnosť sa preto veľmi vela učiť a vidieť ako dynamicky funguje startup. Maš priamy kontakt k našemu CTO, CEO, k succesákom, markeťákom.

Ako sa u nás máme?

Veľmi dobre 🙂 Nažívame si spolu v domčeku v “strání” s výhľadom na Mlynskú Dolinu. Pracujeme na kôpke, ale keď sa potrebuješ zavrieť a telefonovať, tak máme terasku miestnosti plné rastlín. Chodíme na splavy, pivká, legendárne Triad AllFans party ale už aj my sme už zaťili svoju vlastnú all-fansku. Rano sa u náš na záhradke precvičuje jóga s našimi susedmi Brackets by Triad. Chodievame na konferencie ako WebSummit (Lisabon), Saastock (Dublin) TNW (Amsterdam), Social Media Week a podobne. Sme kamaráti, netušíme, čo je to korporátna kultúra, kultúru si tvoríme sami.

Plat: od 1.000€ – 2.000+€ (záleží od tvojho nadšenia a šikovnosti)

Ak si sa v tomto celom našiel, tak nám pošli email s CV na hello@kontentino.com a radi si s tebou zavoláme.

Collaborate, approve & schedule social content

Collaborate, approve & schedule
social media content with Kontentino

Sign up for free
Bo Pokštefl

Bo Pokštefl

Kontentino CEO