Accountuj svetové reklamky a značky

Kontentino je jeden z najrýchlejšie rastúcich slovenských startupov, ktorý pomáha reklamným agentúram a značkám tvoriť kvalitný obsah na sociálne siete efektívnejšie. Tých super agentúr a značiek je už cez 800. Nachádzajú sa v Belgicku, USA ale aj v Hong Kongu. Patria medzi ne BBDO, Ogilvy alebo Pilsner Urquell či Nestlé.

Tento úvod može znieť trošku chválenkársky, ale to je preto lebo o týchto super klientov sa treba náležite starať. Na západe tejto pozícii vymysleli krásny názov Customer Success Manager. Je to jedna z najdôležitejších rolí v SaaS. (Software as a Service – Slack, Sli.do, Exponea, HubSpot a pod.)

Prečo je táto rola tak dôležitá?

Customer success manager je most medzi produktom a uživateľmi, vďaka nemu produktový team vie čo treba vylepšiť, pridať alebo zmeniť.

Vďaka successákovi (Customer Success Manager) sa z ľudí čo len skúšajú Kontentino stávajú platiaci klienti. Vďaka nim agentúry a značky rýchlo a ľahko pochopia hodnotu Kontentina a uistia ich o tom, že 100%ne ovládajú produkt.

Vďaka “Successákom” neodchádzajú klienti ku konkurencii, lebo sa budujú dobré a priateľské vzťahy, vzniká WOM a dokonca sa buduje aj branding.

Koho hľadáme?

Nadšeného človeka, ktorého baví social media a reklama, je starostlivý ako babička počas nedeľného obedu. Prípadne robí alebo chcel by robiť accounta v reklamke, ale chýba mu tam používanie angličtiny –angličtinu musí mať krásne plynulú.

Ako bude vyzerať tvoja práca?

Začína to na Intercome (customer support chat a CRM) – tam nám píšu trialisti a klienti, ak majú nejaké otázky, nevedia niečo nájsť v produkte a podobne. Ty im odpovieš, pomožeš, pošleš nejaké gifká a skamarátiš sa s nimi.

Potom telefonuješ – Skypuješ kvalifikovaným leadom (počas registrácie do Kontentina zadali, že sú veľká značka/agentúra), či im je všetko jasné, či nepotrebujú s niečim pomôcť, prípadne či si nechcú dohodnúť social media konzultáciu.

Konzultácie. Konferenčné hovory, najlepšie s celým teamom. Na týchto hovoroch zistíš, aké majú najvačšie problémy a na základe toho im ukážeš, ako funguje Kontentino a ako im dokaže pomôcť. Reklamka či značka na druhej strane ukončuje hovor s vďačnostou a nadšením 🙂

Ďalej máš pridelených svojich klientov, o ktorých sa staráš, štvrťročne si s nimi voláš a zisťuješ, ako sa majú, či nemajú nové challenges, či všetko funguje ako má.

Pri každom rozhovore s klientami dostávaš veľmi vela feedbacku a insightov, ktoré treba spracovať a odkomunikovať s produktovým teamom. Aj vďaka takýmto rozhovorom Kontentino vyvinulo unikátne funkcie či produkty, ktoré nemá nikto iný.

S kým budeš pracovať?

Sme malý team do 10 ľudí, ktorý však rýchlo rastie. Máš možnosť sa preto veľmi vela učiť a vidieť ako dynamicky funguje startup. Maš priamy kontakt k našemu CTO, CEO, k succesákom, markeťákom a taktiež k celej agentúre Triad, s ktorou stále sídlime v jednom domčeku pod Devínom. Knowledge-share at its best 😊

Ako sa u nás máme?

Veľmi dobre 🙂 Máme pekné nové kancle s výhľadom na hrad Devín. Pracujeme na kôpke, ale keď sa potrebuješ zavrieť a telefonovať, tak máme miestnosti plné rastlín. Chodíme na splavy, legendárne Triad lyžovačky a AllFans party. Hneď vedľa máme pivnicu s devínskym ríbezlákom. Chodievame na konferencie ako WebSummit, B2B Paris, TNW a podobne. Sme kamaráti, netušíme, čo je to korporátna kultúra, kultúru si tvoríme sami.

 

Plat: od 1.000€ + provizie

 

Ak si sa v tomto celom našiel, tak nám pošli email s CV na hello@kontentino.com a radi si s tebou zavoláme.

 

Kontentino is a powerful tool with which you can easily plan and approve your social media posts.

Start now and get one month for free!

Try it now for free!
FAQ
Try now for free